Więcej niż szkoła językowa.
Przyjdź i zaprzyjaźnij się z nami!

ul. Słowicza 1h, 05-807 Podkowa Leśna
tel.: +48 697 838 014
e-mail:kontakt@szkolajezykowa-tangerine.pl
           tangerine@int.pl
facebook: Tangerine Language School

Kursy

Prowadzimy kursy językowe

• zajęcia indywidualne

• zajęcia w grupach

• grupy liczą od 2 do 8 osób.

Zajęcia odbywają się zwykle 2 razy w tygodniu i trwają 60 lub 90 minut.

Na życzenie Klienta dojeżdżamy na zajęcia do ucznia, studenta.

• interpretation - tłumaczenia ustne

• translation - tłumaczenia pisemne

• konsekutywne i ustne

Kursy językowe

Kursy językowe i korepetycje z języków obcych w naszej szkole prowadzone są w niewielkich grupach liczących od dwóch do ośmiu osób. Oferujemy także indywidualne kursy i korepetycje językowe, również z możliwością dojazdu na zajęcia z języka do domu lub firmy. Zajęcia w ramach prowadzonych przez nas kursów i korepetycji językowych odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu i mogą trwać sześćdziesiąt lub dziewiećdziesiąt minut. Nasi nauczyciele języka oraz native speakerzy potrafią stworzyć sprzyjającą nauce języka atmosferę, rozbudzić Państwa zainteresowanie kulturą kraju i językiem, którego kurs dotyczy, dostarczyć wielu ciekawych informacji związanych z poznawanym językiem i kulturą tego kraju. Prowadzone u nas kursy i korepetycje językowe staną się dla Państwa miłą i pożyteczną przygodą.

Szkolenia językowe dla firm

W naszej szkole językowej oferujemy wiele form nauki języków obcych, które mogą sprostać Państwa oczekiwaniom. Prowadzone przez nas szkolenia językowe są dostosowane do potrzeb Państwa firmy. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą nauczycieli języków obcych oraz języka polskiego dla cudzoziemców. Zajęcia z nauki języków prowadzone są w ciekawy i profesjonalny sposób. Do Państwa dyspozycji są nasi native speakerzy, którzy przyczynią się do poznania języka obcego w jego naturalnej formie, oraz przybliżą Państwu kulturę kraju, z którego pochodzą. Mogą Państwo uczyć się u nas bardzo wielu języków, są to min.: angielski, arabski, chiński, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski. Na Państwa życzenie organizujemy zajęcia z innych języków.

Zajęcia prowadzone są w przytulnych salach, w niewielkich grupach. Szczególna atmosfera Miasta-Ogrodu, jakim jest Podkowa Leśna może być dodatkową atrakcją dla kursantów. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta, tuż przy stacji kolejki WKD - Podkowa Leśna Główna.

Tłumaczenia

Szkoła językowa Tangerine Language School zajmuje się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi. Mogą zamawiać u nas Państwo tłumaczenia pisemne oraz ustne z wielu języków - zapewniamy wysoką jakość usług. Przetłumaczymy dla Państwa teksty z języków - angielskiego, arabskiego, chińskiego, francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego, niemieckiego, portugalskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, włoskiego, w których nasza szkoła się specjalizuje. Z równym zaangażowaniem podejmiemy się tłumaczenia z innych języków dostosowując się do Państwa potrzeb. Naszym atutem są tłumaczenia ustne, dokonywane min. przez native speakerów.

Nauczanie dzieci w przedszkolach

Szoła językowa Tangerine Language School prowadzi nauczanie języków obcych dla dzieci w przedszkolach. Mogą zamówić Państwo u nas organizaję zajęć językowych w swoim przedszkolu. Dzieci mogą poznawać najbardziej populane języki obce, takie jak: angielski, niemiecki, francuski lub inne, których znajomość chcieliby Państwo przybliżyć dzieciom w swoich przedszkolach. Potrafimy stworzyć wyjątkową atmosferę, dzięki której dzieci nie tylko nauczą się języka, ciekawie i twórczo spedzą czas, ale zyskają nową i prawdziwą pasję - poznawanie świata, innych kultur, poprzez znajomość języków obcych i bezpośredni kontakt z naszymi native speakerami i nauczycielami języka.

Zajęcia przygotowujące do egzaminów

Organizujemy zajęcia językowe przygotowujące do egzaminów. Przygotujemy dla Państwa ofertę zajęć z wybranego języka obcego, dostosowaną zarówno do Państwa znajomości wybranego języka, jak również wymogów dotyczących konkretnego egzaminu. Zajęcia z języka obcego w naszej szkole pomogą Państwu zdać najtrudniejszy egzamin!