Zacznij naukę z nami już dziś!

Szkoła języków i korepetycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Podkowie Leśnej.

Gotowy na podbój nowych horyzontów?

Oprócz języków, oferujemy wsparcie w korepetycjach szkolnych.
Witamy w szkole językowej, gdzie nauka to pasja!
Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne zajęcia indywidualne i w niewielkich grupach.

Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, razem osiągniemy sukces i zrealizujemy Twoje cele edukacyjne. Wszystko to w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Dołącz do nas i zobacz jak Twoje możliwości nabierają kształtu!

Elastyczny grafik

Małe grupy

Personalizacja kursów

Płatność z końcem miesiąca

Miła i swobodna atmosfera

Dojazd do ucznia

Kursy językowe

Kursy indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kliknij "więcej" i sprawdź dostępną ofertę.

Korepetycje szkolne

Zajęcia z przedmiotów szkolnych dla dzieci i młodzieży. Kliknij "więcej" i sprawdź dostępną ofertę.

Opinie o Tangerine

Polecam serdecznie szkołę. Zajęcia na wysokim poziomie z rzetelnym podejściem do ucznia. Dostosowane pod indywidualne potrzeby. Do tego bardzo dobra lokalizacja, blisko stacji WKD.

Jakub Łąka uczeń

Bardzo indywidualne podejście do ucznia. Widzę ogromny progres. Serdecznie polecam.

Romina Werelusz uczeń

Niesamowite miejsce. O wiele więcej jestem w stanie przyswoić podczas jednych zajęć niż przez cały tydzień lekcji w zwykłej szkole.

Janek uczeń

Chciałabym przychodzić na lekcje codziennie.

Marysia uczeń

Byłem słaby z angielskiego. Uczę się tutaj dopiero miesiąc, a już nadgoniłem zaległy materiał.

Kacper uczeń